USŁUGI

Ogrodzenia na wymiar i kompleksowa obsługa (od A do Z)

DORADZTWO

Nasi pracownicy chętnie doradzą w kwestii wzorów, materiałów, wymiarów, rozwiązań konstrukcyjnych i mocujących. Chętnie zaproponujemy również rozwiązania mieszczące się w Państwa budżecie (doradztwo na etapie oferty).
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, zadawania pytań mailowo lub telefonicznie :-)

doradztwo MASTER K Ogrodzenia

POMIARY U KLIENTA

Nie muszą Państwo martwić się pracochłonnymi pomiarami - po ofercie wstępnej przyjedziemy do Państwa, przeprowadzimy profesjonalne pomiary, na podstawie których ustalimy optymalne rozwiązania i je wycenimy (pomiary u Klienta są przeprowadzane po przedstawieniu wstępnej oferty, która pozwoli zapoznać się z orientacyjnym poziomem kosztów).

pomiary MASTER K Ogrodzenia

PRODUKCJA NA WYMIAR

Ogrodzenia i balustrady produkujemy wyłącznie na wymiar, więc mają Państwo pewność, że wszystkie elementy będą symetryczne, dostosowane do uwarunkowań Państwa ogrodzenia i w pełni funkcjonalne. Oferujemy setki gotowych wzorów, ale jesteśmy elastyczni - możemy dowolnie zmienić kształt, układ, materiał, ozdobniki itp. - wg Państwa pomysłu. 
Zobacz naszą ofertę >>>

profile ogrodzenia

DEMONTAŻ I UTYLIZACJA 

Oferując kompleksową obsługę w zakresie ogrodzeń, zapewniamy również demontaż istniejącego, starego ogrodzenia (wycięcie przęseł, bram i furtek, wykucie słupków, skucie istniejących podmurówek) wraz z ich wywozem, własnym transportem lub podstawieniem kontenera i jego załadunkiem.

demontaż MASTER K Ogrodzenia

MONTAŻ

Nasza oferta to również montaż dostarczonego ogrodzenia - zarówno w postaci prostej (tylko elementy zamówione u nas), jak i bardziej skomplikowanej (np. do istniejących elementów murowanych).
Nie montujemy ogrodzeń, które nie zostały zakupione w MASTER K Ogrodzenia.

montaż ogrodzeń MASTER K Ogrodzenia

USŁUGI BUDOWLANE

Oferujemy Państwu również murowanie słupów i podmurówek (np. z cegły klinkierowej, gotowych prefabrykatów, granitów, łupków, bloczków z tynkiem strukturalnym), montaż gotowych podmurówek (np. z obrzeży betonowych, podmurówek prefabrykowanych) wraz z wykonaniem fundamentów w gruncie, a także daszków na elementach murowanych. Zobacz >>>

murowanie ogrodzeń MASTER K Ogrodzenia

AUTOMATYKA BRAMOWA

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem automatyki do bram przesuwnych, rozwiernych (dwuskrzydłowych) i rozwierno-przesuwnych. Bazujemy na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach firmy SOMFY.

automatyka bramowa

USŁUGI ELEKTRYCZNE

Jako firma zajmująca się kompleksowo Państwa ogrodzeniem oferujemy również montaż dzwonków, domofonów, videodomofonów, elektrozaczepów itp. wraz z całą instalacją. Montujemy domofony jedno- i wielorodzinne.

domofony ogrodzenia

INNE

Dopełnieniem naszej oferty jest również montaż następujących elementów: skrzynek na listy (zwykłych i przelotowych), numerów posesji na ogrodzeniu, zasilania do automatyki i domofonów, synchronizacji automatyki bramowej z istniejącą automatyką bramy garażowej itp.

ogrodzenia kompleksowo

Website was designed with Mobirise