Usługi

pomiar ogrodzenia

Pomiary u klienta

Nie muszą Państwo martwić się często pracochłonnymi pomiarami - nasi pracownicy przyjadą do Państwa, przeprowadzą profesjonalne pomiary, na podstawie których doradzą optymalne rozwiązania i wycenią wybrany rodzaj ogrodzenia (pomiary u Klienta są przeprowadzane po przestawieniu wstępnej oferty, która pozwoli zapoznać się z orientacyjnym poziomem kosztów).

doradztwo ogrodzenia

Doradztwo

Nasi pracownicy chętnie doradzą w kwestii materiałów, wymiarów, rozwiązań konstrukcyjnych i mocujących. Chętnie zaproponujemy również rozwiązania mieszczące się w Państwa budżecie (doradztwo na etapie oferty).

demontaż ogrodzenia

Demontaż istniejącego ogrodzenia i wywóz odpadów

Oferując kompleksową obsługę w zakresie ogrodzeń, zapewniamy również demontaż istniejącego - starego ogrodzenia (wycięcie przęseł, bram i furtek, wykucie słupków, skucie istniejących podmurówek) wraz z ich wywozem własnym transportem lub podstawieniem kontenera.

montaż ogrodzenia

Montaż ogrodzenia

Nasza oferta to również montaż dostarczonego ogrodzenia - zarówno w postaci prostej (tylko elementy zamówione u nas), jak i bardziej skomplikowanej (np. do istniejących elementów murowanych)

murowanie ogrodzenia

Usługi murarskie

Oferujemy Państwu również murowanie słupów i podmurówek (np. z cegły klinkierowej, gotowych prefabrykatów, granitów, łupków, bloczków z tynkiem strukturalnym), montaż gotowych podmurówek (np. z obrzeży betonowych, podmurówek prefabrykowanych) wraz z wykonaniem odpowiednich fundamentów w gruncie, a także daszków na elementach murowanych.

automatyka bramowa

Automatyka do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych oraz rozwierno-przesuwnych

Zajmujemy się również sprzedażą i montażem automatyki do bram przesuwnych i rozwiernych. Bazujemy na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach firmy SOMFY.

domofon

Usługi elektryczne

Jako firma zajmująca się kompleksowo Państwa ogrodzeniem oferujemy również montaż dzwonków, domofonów, videofonów, elektrozaczepów i itp. wraz z całą instalacją. Montujemy domofony jednosłuchawkowe i wielosłuchawkowe.

 

skrzynki nan listy ogrodzenie

Inne

W skład naszej oferty wchodzi również montaż następujących elementów: skrzynek na listy (zwykłych i przelotowych), zasilania do automatyki i domofonów, synchronizacji automatyki bramowej z istniejącą automatyką bramy garażowej, itp.

 

Naszy Klientów obsługujemy w zakresie ogrodzeń i balustrad kompleksowo - od A do Z !

 

© Copyright MASTER K 2018. All Rights Reserved
Designed By : MASTER K / Template World