AKTUALNOŚCI

 

 
styczeń 2017r.

Kolejna nowość w ofercie - KRATY

Ponieważ coraz częściej pytali nas Państwo o możliwość zamówienia krat (okiennych i drzwiowych), więc postanowliśmy poszerzyć naszą ofertę o takie właśnie kraty, które będą znakomitym uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty ogrodzeń i balustrad. Od stycznia 2017r. na naszej stronie www można zobaczyć wiele propozycji wzorów krat >>> KRATY . Zapraszamy do przesyłania zapytań :-) Do końca lutego kraty są u nas w znakomitych promocyjnych cenach!

 

listopad 2016r.

Balustrady a'la nierdzewka - nowość w naszej ofercie

Nasza oferta wzbogaciła się właśnie o nietypowe rozwiązanie - balustrady imitujące nierdzewkę. Balustrady te są wizualnie bardzo podobne do tych ze stali nierdzewnej, mają tak samo długą gwarancję, ale produkowane są ze stali zwykłej, ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo na kolor srebrny inox, dzięki czemu ich cena jest dużo, dużo niższa od balustrad ze stali nierdzewnej.

Szczegóły w zakładkach Balustrady - "metalowe -srebrne".

 

maj 2016r.

NOWOŚĆ! Ogrodzenia nowoczesne!

Przedstawiamy Państwu zupełną nowość na rynku ogrodzeniowym - nowoczesne ogrodzenia pełne lub półpełne wypełnione blachą z wyciętym plazmą wzorem. Wzornictwo jest tu nieograniczone - mogą to być wzory bardzo geometryczne, ale również pnącza roślinne, liści, kwiaty, a także wzory na indywidulane zamówienie - np. logo firmowe, adres, inicjały itp. Zapraszamy do obejrzenia propozycji wzorów w zakładce Ogrodzenia Nowoczesne.

 

kwiecień 2016r.

Wiosna, wiosna, wiosna...

Sezon ogrodzeniowy w pełni, a u nas sporo zmian. Stale rozwijamy naszą ofertę i dlatego już wktótce zaprezentujemy Państwu nowe wzory ogrodzeń - zupełnie nowatorskie i wyjątkowe. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www i profilu na Facebook'u.

 

listopad 2015r.

Zapraszamy na Facebooka!

Polub nas na Facebook'u, a otrzymasz rabat! Na naszej facebookowej stronie https://www.facebook.com/Master.K.Ogrodzenia można na bieżąco śledzić nowości z naszej oferty, nowe ciekawe realizacje i poczytać o MASTER K Ogrodzenia. Zapraszamy!

 

czerwiec 2015r.

Już wkrótce - nowy katalog ogrodzeń i balustad

W czasie wakacji dostępny będzie nasz nowy katalog poszerzony o nowe wzory ogrodzeń metalowych (w tym oryginalne wzory nieregularne), balustrady oraz ogrodzenia panelowe i siatkowe, a także automatykę bramową. Mamy nadzieję, że nowy katalog jeszcze bardziej się Państwu spodoba, a zakres oferty w nim przedstawionej pozwoli na kompleksowe podejście do ogrodzenia na Państwa posesji.

 

luty 2015r.

Poszerzamy ofertę balustrad ze stali nierdzewnej

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie balustradami ze stali nierdzewnej, postanowiliśmy poszerzyć ich ofertę o bardzo ciekawe, unikatowe i niepowtarzalne wzory.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami w zakładce BALUSTRADY / stal nierdzewna

 

grudzień 2014r.

Czas podsumowań i życzeń...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Klientom, pracownikom i współpracownikom wielu rodzinnych i ciepłych chwil przy świątecznym stole oraz wielu sukcesów w Nowym 2015 roku. Niech Nowy Rok będzie tak samo dobry, a nawet jeszcze lepszy! Dla naszych Klientów szykujemy wiele ciekawych, nowych i atrakcyjnych ofert. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www :-)

 

sierpień 2014r.

Nowe wzory ogrodzeń - metalowych i metalowo-drewnianych

Stale poszarzamy ilośc oferowanych wzorów ogrodzeń, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zapraszamy do obejrzenia nowych wzorów w zakładce NOWOSCI

 

maj 2014r.

Poszerzamy ofertę balustrad!

Nasza oferta balustrad poszerzyła się o balustrady ze stali nierdzewnej oraz o balustrady ze stali nierdzewnej ze szkłem. Dostępne są również pochwyty do balustrad z kompozytu imitujące drewno, ale bardzo odporne na warunki atmosferyczne.

 

styczeń 2014r.

Rozpoczął się Nowy Rok 2014r. :-)))

Z tej okazji życzymy wszystkim Państwu wielu sukcesów, tych codziennych i tych wielkich! W związku z rozpoczęciem Nowego Roku mamy przyjemność zaprosić do skorzystania z naszej oferty, którą stale ulepszamy - tym razem nie czekając na wiosnę, bo wiosnę mamy cały czas, a jak zapewniają synoptycy - zimy w tym roku nie będzie :D

 

wrzesień 2013r.

W ofercie - ogrodzenia trawnikowe i bariery chodnikowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty różne wzory gotowych ogrodzeń trawnikowych i barier chodnikowych. Różnorodność wzorów, kolorów i rozwiązań technicznych daje możliwość efektownego wygrodzenia obszarów miejskich - parków, placów zabaw, chodników, torowisk, przystanków autobusowych itp.

 

maj 2013r.

Nowy katalog ogrodzeń!

Przygotowaliśmy nowy, jeszcze bardziej obszerny katalog naszych ogrodzeń: metalowych, drewnianych i metalowo-drewnianych. Zawiera on jeszcze więcej wzorów i propozycji, a także zdjęć naszych realizacji, które pozwolą Państwu podjąć decyzję jak ma wyglądać Wasze ogrodzenie, jak je rozplanować i dobrać detale, aby efekt był wyjątkowy.

 

styczeń 2013r.

Kolejna ZIMOWA PROMOCJA

Zachęcamy do skorzystania z zimowych promocji i obniżek cen. Rabaty nawet do 20%, dlatego warto zamówić ogrodzenie już teraz, a zamontować, gdy puszczą mrozy. Przy podpisaniu umowy w zimie - gwarancja ceny do końca roku!

 

grudzień 2012r.

Wesołych Świąt !!!

Wszystkim naszym Klientom i współpracownikom życzymy radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów i radości w Nowym 2013 Roku :-)

 

październik 2012r.

Obniżamy ceny na jesień!

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań i korzystania z atrakcyjnych jesiennych rabatów, które obejmują m.in. ogrodzenia metalowe, metalowo-drewniane oraz drewniane, a także balustrady i kraty. Na niektóre wzory mogą Państwo otrzymać aż 15% rabatu! Warto skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych cen! Zapraszamy!

 

wrzesień 2012r.

Bierzemy udział w projekcie "Aktywne Wrocławianki"

W 2012 roku nasza firma bierze udział w projekcie "Aktywne Wrocławianki". Jest to projekt realizowany przez Fundację In Posterum w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII – Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.2 – Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.1 – Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. W ramach tego projektu w siedzibie MASTER K będzie odbywał się staż zawodowy dla osób biorących udział w projekcie.

 

lipiec 2012r.

Alternatywa dla sztachet drewnianych - sztachety metalowe/blaszane

Od sierpnia 2012r. oprócz typowych drewnianych sztachet stosowanych w ogrodzeniach drewnianych i metalowo-drewnianych, oferujemy również sztachety metalowe znakomicie zabezpieczone antykorozyjnie (ocynk + powleczenie PCV). Mogą być one z powodzeniem stosowane zamiast typowych sztachet drewnianych, nie wymagają odnawiania co kilka lat i dzięki drewnopodobnej gamie kolorystycznej, wyglądają bardzo estetycznie. Więcej informacji w zakładce BLASZANE>>>

 

kwiecień 2012r.

Współpracujemy z magazynem "Twój Dom i Ogród"

Serdecznie zapraszamy do prenumeraty magazynu "Twój Dom i Ogród" - czasopisma o zasięgu ogólnokrajowym, o tematyce: dom, ogrodnictwo, budowlanka, wyposażenie, aranżacja, w którym często zamieszczamy informacje o naszej ofercie ogrodzeń. Mogą w nim Państwo znaleźć wiele ciekawych porad, inspiracji oraz wskazówek m.in. dotyczących budowy ogrodzeń, najnowszych trendów architektury ogrodowej.

 

marzec 2012r.

Dołączyliśmy do programu "Firma Przyjazna Internautom"

Jako firma, która dba o swój wizerunek w internecie, dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona internetowa była jak najbardziej przejrzysta i przystępna dla internautów. Dlatego też dołączyliśmy do programu "Firma Przyjazna Internautom", w którym stopniowo zdobywamy kolejne poziomy zaawansowania podnosząc standardy komunikacji z naszymi e-klientami i doskonaląc naszą e-ofertę :-)

 

luty 2012r.

W nowym sezonie - wiele nowości!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania zakładki "Nowości", w której prezentujemy nowe wzory ogrodzeń. Wiemy, że każdy Klient chce mieć oryginalne i wyjątkowe ogrodzenie, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę.

 

styczeń 2012r.

Promocja zimowa - WIOSNA TUŻ, TUŻ

Zachęcamy do składania zamówień już teraz - w zimie. Wszystkie zamówienia złożone do połowy marca 2012r. objęte są wyjątkowo atrakcyjnymi rabatami zimowymi - warto więc już w zimie pomysleć o ogrodzeniu, które zamontujemy, gdy tylko puszczą zimowe mrozy.

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright MASTER K 2017. All Rights Reserved
Designed By : MASTER K / Template World